e-friends.pl

ZALOGUJ SIĘ
nie pamiętam hasła

O nas


                                       Szukasz nowych znajomych, przyjaciół, a może czegoś więcej? 

              Jeśli Twoja odpowiedz jest twierdząca - oznacza to, że jesteś we właściwym miejscu!

 

       Portal e-friends.pl to kilkutysięczna społeczność użytkowników, którzy są otwarci na poznawanie nowych ludzi i poszukują osoby która okaże się kimś wyjątkowym. Naszą misją jest łączenie ludzi z podobnymi wartościami, poglądami oraz pasjami, aby mogli je wspólnie dzielić. Do Twojej dyspozycji oddajemy Wyszukiwarkę Przyjaciół dzięki której w łatwy sposób nawiążesz interesujące Cię kontakty. Mamy nadzieję, że okażą się one trwałe i niepowtarzalne. e-friends.pl możesz ponadto czatować i dyskutować na forum na przeróżne tematy oraz tworzyć własne grupy i wydarzenia. Nie zwlekaj, przyłącz się do zabawy.

       Portal powstał w 2007 roku, natomiast od 2014 roku funkcjonuje w nowej odsłonie, która z każdym dniem jest udoskonalana. E-friends.pl jest częścią Spółki 100lat.pl będącej wydawcą najbardziej popularnego serwisu z e-kartkami i kartkami drukowanymi, których wydruk i wysyłkę możesz zlecić na naszych stronach. Serwis www.100lat.pl (bo o nim mowa) to narzędzie, które sprawia, że codzienna komunikacja z bliskimi staje się ciekawsza, bardziej barwna i po prostu serdeczna! Dodatkowo kartki elektroniczne to doskonały pomysł na rozwinięcie znajomości z jakąś miłą osobą.

       Za cel stawiamy sobie doskonalenie i rozwój naszych przedsięwzięć poprzez dostarczanie usług, treści, rozrywki i nowych rozwiązań na naszych stronach, gdzie użytkownicy tworzą wirtualne społeczności. Zaufało i doceniło nas już ponad 0,5 miliona osób. Dziękujemy!


100lat.pl Sp. z o.o.
[email protected]